• Новини

Семінар- практикум для вихователів «Екологічна свідомість та культура як складова гармонійного розвитку, формування цілісної картини світу та життєвої компетентності дошкільника».

2020-10-20

20 жовтня 2020 року відбувся семінар- практикум на тему

«Екологічна свідомість та культура як складова гармонійного розвитку, формування цілісної картини світу та життєвої компетентності дошкільника».Під час теоретичної частини семінару вихователі ДНЗ розглянули питання «Розвиток екологічної свідомості у дошкільників.Формування сталих світоглядних орієнтирів особистості». Виступили з доповіддю вихователь-методист Теплова Т.М. та практичний психолог Хоменко Д.О.

Під час практичної частини педагогічного турніру «Вплив пошуково-дослідницької діяльності на розвиток пізнавальної активності у дітей дошкільного віку» вихователі продемонстрували досліди, які було б цікаво провести з дітьми.

В процесі обговорення даної проблеми було відзначено, що діти люблять все нове і цікаве, тому із задоволенням беруть участь в пошуково-дослідницькій діяльності.
Учасники семінару набули нових знань про дослідницьку діяльність, вдосконалили свої теоретичні та практичні вміння з формування у дітей екологічної свідомості, розвитку їх пізнавальної активності.