Завдання на 2023-2024 навчальний рік

1. Створити максимально безпечні умови для вихованців на період правового режиму воєнного стану в Україні. Продовжувати роз’яснювальну роботу серед педагогів, батьків та здобувачів освіти про безпечну поведінку в умовах війни.

2. Активізувати роботу з формування соціально-економічної компетентність дітей, елементарних економічних та логіко-математичних уявлення дошкільників як складової у підготовці до успішного навчання в умовах Нової української школи.

3. Формувати повноцінну життєтворчу особистість дитини, яка поєднує в собі духовне мовленнєве багатство, патріотизм, соціально - моральну чистоту, шляхом формування культури українського мовлення засобами української народної казки та поетичних творів сучасних авторів.